fbpx

Dubai ve Iran'da Şirket kurmak Şirket Kurmak İstediğiniz Ülkeyi Seçin

ORTADOĞU

BAE

1

Iran

2

Neden Yurtdışında Şirket Kurmak?

1. İş Adamları

Yurtdışında şirket kurmak size karmaşık bir altyapı kurma ile uğraşmaksızın faaliyete başlamanıza olanak verir. Yurtdışında şirket kurmak, size basit yönetime sahip ederek, istikrarlı bir yapıyı hızla oluşturmanızı ve bir offshore yetki alanının tüm avantajlarından faydalanmanızı sağlar. Başka Ülkede Şube açmak, Franchise yapmak, İrtibat ofisi kurmak

2. İnternet Üzerinden E-Ticaret

İnternet üzerinden ticaret yapan kişiler yurtdışında şirket kurmak la, bir alan adını tutmak ve İnternet sitelerini yönetmek için kullanabilir. Yurtdışında şirket kurmak, İnternet üzerinde olan kişiler için idealdir. Şirketinizin merkezini, yurtdışında şirket kurmayı seçerek bu yetki alanlarının sunduğu çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

3. Göçmenlik

Dünyada yurtdışında şirket kurmak ile göçmenlik en kolay yolu tanımlanmıştır. AbroadBiz yurtdışında şirket kurmak, yurtdışı oturma izni, yurtdışı vatandaşlık, yurtdışına göçmenlik danışmanlığını vermektedir

4. Danışmanlar / Müşavirler

Danışmanlık veya müşavirlik işlerinizi yurtdışında şirket kurmak yoluyla yürütebilirsiniz. İstikrarlı bir yetki alanında sicil kaydınız olduğunda ve bu yetki alanının tüm güçlü özelliklerinden faydalandığınızda, şirketinizi daha kolay yönetebileceksiniz.

5. Uluslararası İşletmeler

Uluslararası ticaret yurtdışında şirket kurmak yoluyla yürütülebilir. Satın alım ve satış işlerini ele alacaktır. AbroadBiz ayrıca Kıbrıs veya İngiltere’de sicile geçirdiğimiz şirketler için bir VAT numarası alma işini ayarlayabilir.

 

6. Fikri Mülkiyet Sahipleri

Her tür fikri mülkiyet hakkı (bir patent veya marka) bir yurtdışında şirket kurmak yoluyla tescillenebilir. Şirket ayrıca bu tür hakkı alabilir veya satabilir. Bu ayrıca, ödeme karşılığı üçüncü partilerl kullanma hakkını da verir.

 

7. Taşınabilir/ Taşınamaz Mülklerin Saklanması

Yurtdışında şirket kurmak yoluyla hem taşınabilir (yatlar gibi) hem de taşınamaz (ev ve binalar gibi) mülkleri elde tutmak için kullanılır. Gizliliğin yanı sıra, sundukları fayda ve fırsatlar arasında bazı tür vergilerden (örneğin veraset vergisi) muafiyet bulunur. Bununla beraber, bazı ülkelerin offshore yapılar aracılığıyla taşınabilir/taşınamaz mülk alımına izin vermediğini ve dolayısıyla bir offshore altyapı kurmak isteyenlerin işlemlere başlamadan önce yetkin bir makama danışması gerektiğini unutmayın.

8. Verasat Amaçları İçin

Sürekli yüzer halde (onu yürütmekle ilgili tüm harcamaların ödendiği durumda) kalan bir offshore şirket, bazı ülkelerde, veraset vergisi kanunlarından kaçınma aracı olarak kullanılabilir. Veraset vergisi yükümlülüğünü optimize edecek bir bakış ile, offshore yapısı aynı zamanda bir tröst veya bir vakıf ile birleştirilebilir.

 

9. Borsacı ve Forex

Global şirket yapısı sıklıkla hisse veya döviz işlemleri için kullanılır. Ana sebep işlemin anonimliğidir. (hesap bir şirket adı altında açılabilir)

10. Paypal

Business Paypal hesabına erişebilmek sadece yurtdışında şirket kurmak ile mumkundur 

11. İhaleye Katılmak

Başka bir ülkede (Ör. Avrupa, Amerika) ihaleye katılabilmeniz için yurtdışında şirket kurmak zorunluğu vardır.

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

©2021 AbroadBiz, All right and copyright reserved by AbroadBiz  https://www.abroadbiz.com

Log in with your credentials

Forgot your details?