fbpx

Yurtdışı Vatandaşlık veren ülkeler

KARAYIP BÖLGESİ

Dominika Vatandaşlık

yurtdışında şirket kurmak 1

Grenada Vatandaşlık

grenada

Antigua & Barbuda

antigua-and-barbuda

St. Kitts & Nevis

saint-kitts-and-nevis

AVRUPA

Malta Vatandaşlık

malta

Kıbrıs Vatandaşlık

cyprus

Bulgaristan Vatandaşlık

bulgaria

AbroadBiz İkinci Vatandaşlık hizmeti

AbroadBiz’e hoşgeldiniz, hızlı ve yasal ikinci pasaport ve vatandaşlık programları için önde gelen vatandaşlık sağlayıcısı. AbroadBiz  en az yatırımla yüksek gelirli bireylere ve aile bireylerine Avrupa’daki itibarlı ülkelerde ve Karayip bölgesinin ülkelerinde ikinci vatandaşlık ve oturma programları edinebilmesi adına yatırım ve pratik çözümler ile kapsamlı bir ikinci vatandaşlık hizmeti sunar. Bunlar aşağıdakileri içerir;

 • Nitelikli kriterlerinizi göz önünde bulundurmak, belirli koşullarınızı gözden geçirmek ve sorumlu yetkililerle ön denetim listesini yürütmek.
 • Aday gereksinimleri ve prosedürleri hakkında danışmanlık.
 • Yerel bankalarda banka hesabı açmada destek.
 • Başvurunuzu tamamlamak, tüm gerekli belgeleri planlamak ve göçmenlik dosyanızı derlemek.
 • Göçmenlik yetkilisine başvuruyu sunmak.
 • Başvurunuzun durumunu denetlemek ve takip etmek.
 • Yalınlaştırılmış

AbroadBiz vatandaşlık başvurularının karmaşıklığını ortadan kaldırır. Bizim çok dilli çalışanlarımız tüm belgelerinizle ilgilenerek, ve her zaman gizliliği koruyarak problemleri önceden tanımlar ve çözer. Sizin elinizden tutarız.

 • Hızlandırılmış

Hız yalnızca sonuçlara ikincildir. Yıllık tecrübe pürüzsüz ve seri bir başvuru sürecinin temelidir. Bizim işimizin ömrü, sizin dosyanızı başarılı bir sonuca doğru hızlandırabilmemize bağlıdır. Size gönül rahatlığı sağlarız.

 • Garantili

Size vatandaşlığınızın teminini – ya da kamu yatırımına harcamalarınızın %100 geri ödenmesini garantiliyoruz. Biz aynı zamanda onaya tabi herhangi gayrimenkul rezervasyon depozitosunu anlaşmalı olarak geri ödemeli olduğunu veya güvenliğiniz için emanette olduğunu garantiliyoruz.

 • Yeni Gelecek, Yeni Hayat

İkinci vatandaşlık edinmek hayat değiştiren bir andır. Asla unutmayacağınız bir gün. Müşteriler özgürlüklerinin, güvenliklerinin ve finansal olanaklarının yeni hayatını kutladığından biz AbroadBiz’de buna bir çok kez tanık olduk.

 • Destek Hizmetleri

Yeni vatandaşlığınızın verilmesi bizim müşteri ilişkilerimiz biteceğinin sinyalini vermez. Eğer siz vatandaşlığınızı mülkiyet yönetimi, bankacılık, şirket kurma ve vergi danışmanlığı gibi hizmetlerle ilave etmeyi dilerseniz, biz sizin yanınızdayız.

 • Gönül Rahatlığı

Yeni vatandaşlığınız hükümsüz kılınamaz ve geçerliliği pasaport son kullanma tarihi veya Yatırım Programı Tarafından Vatandaşlıkta olan hiçbir değişiklik ile sınırlı değildir. Artarak dengesizleşen ve belirsiz bir dünyada, ikinci bir pasaportun verdiği güvenlik ve gönül rahatlığına sahip olacaksınız.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

©2021 AbroadBiz, All right and copyright reserved by AbroadBiz  https://www.abroadbiz.com/fa/

Log in with your credentials

Forgot your details?